+

افزونه اینستاگرام برای وردپرس

اخرین به روز رسانی: 23 فروردین 1401

زمان مطالعه : دقیقه

امروزه خیلی از افراد در کنار سایت از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند. یا حتی افرادی هستند که کلا از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند و در آنجا فروش دارند و اکنون به سمت سایت آمده اند به خصوص اینستاگرام که یکی از شبکه های اجتماعی معروف است.

مطمئنا شما هم اگر جزو این افراد باشید حتما میخواهید پست های اینستاگرام خود را در سایت نمایش بدهید. البته این کار بسیار خوب است و باعث میشود زمان و انرژی فردی که بر روی اینستاگرام صرف کرده است نشان داده شود و کاربران را به اینستاگرام تشویق کنیم.

افزونه وردپرس اینستاگرم به شما کمک میکند تا پست های اینستاگرام خود را به راحتی در سایت وردپرسی خود نمایش بدهید. اما ممکن است کمی گیج بشوید زیرا افزونه های زیادی برای نمایش پست های اینستاگرم در سایت وجود دارد و بعضی از آن ها به درستی کار نمیکند و ممکن است شما به آن اعتماد نکنید و دسترسی خود را به آن ندهید.

ما به شما کمک میکنیم بهترین افرونه در این زمینه را پیدا کنید تا با خیال راحت پست های خود را نمایش بدهید.

چرا باید پست های اینستاگرام را در سایت نمایش بدهیم؟

این سوالی است که ممکن است برای شما پیش بیاید که چرا باید به جای یک لینک ساده به اینستاگرام بخواهیم با کمک افزونه وردپرس اینستاگرام، پست های اینستاگرام را در سایت نمایش بدهیم؟

نمایش پست ها به طور مستقیم در سایت فواید زیادی دارد که به چند مورد آن اشاره خواهم کرد.

افزایش تعامل اجتماعی : اگر شبکه اجتماعی فعالی دارید با نمایش پست ها علاوه بر نمایش فعالیت خوب خود، باعث جذب فالوور بیشتر نیز میشوید.

صرفه جویی در زمان: اگر جزو افرادی هستید که بیشتر وقت خود را در پیج خود میگذرانید و زمانی برای بروز کردن تصاویر موجود در سایت خود ندارید با این امکان تنها با انتشار یک پست در هر دو (هم پیج و هم سایت) یک محتوا جدید قرار داده اید

این موارد تنها چند مورد از قابلیت هایی است که با نصب افزونه برای اینستاگرام به آن دست پیدا خواهید کرد. حالا وقت آن رسیده است که یک افزونه مناسب برای نمایش پست های اینستاگرام در سایت نصب کنید.

بهترین افزونه نمایش اینستاگرام در سایت

افزونه اینستاگرام فید که اگر در اینترنت جست و جو کرده باشید حتما نام آن را مشاهده کرده اید. نام این افزونه Smash Balloon Social Photo Feed است که در وردپرس بهترین افزونه برای اینستاگرام است.

افزونه اینستاگرام فید برای نمایش پست ها در سایت

این افزونه تاکنون بیش از یک میلیون نصب فعال داشته است و رابط کاربری آسان و پیشرفته ای را دارد. همچنین امکاناتی دارد که شاید مورد نیاز خیلی از افراد باشد.

کار با این افزونه بسیار آسان است، کافی است شما در تنظیمات آن افزودن اکانت را بزنید و با خود سایت اینستاگرام به راحتی وارد اکانت خود شوید. سپس یک فید ایجاد کنید تا به صورت خودکار پست ها منتقل شود.

فید ها یا همان المانی که در سایت نمایش داده میشود قابلیت های زیادی را دارند و شما میتوانید نحوه نمایش پست های خود تنظیم کنید که البته بعضی از موارد آن غیر رایگان است و باید نسخه پیشرفته افزونه را دریافت کنید برای مثال امکان نمایش پس ها به صورت اسلایدر فقط در نسخه پیشرفته وجود دارد.

شما با قرار دادن یک شورت کد ساده این فید ها را در سایت نمایش میدهید و از آنجایی که قبل از آن در فید امکان شخصی سازی و ویرایش وجود داشت هر شورت کد میتواند ظاهری متفاوت و جذاب را نمایش بدهد.

امکان نمایش پست ها بر اساس هشتگ یا تگ ها وجود دارد (نسخه پیشرفته) و حتی میتوانید یک هدر زیبا برای نمایش مشخصات حساب قرار بدهید یا دکمه ای برای دنبال کردن قرار بدهید که این موارد باعث تشویق کاربران به شبکه اجتماعی شما میشود.

از دیگر قابلیت های این افزونه اینستاگرام وردپرس ، امکان نمایش پست های چندین اکانت در یک فید یا جداگانه است و همچنین در یک صفحه امکان قرار دادن چندین فید وجود دارد.

البته در نسخه پیشرفته این افزونه امکانات بیشتری وجود دارد که در صورت نیاز میتوانید تهیه کنید مانند امکان نمایش نظرات یک پست یا تعداد لایک آن، امکان نمایش پست ها و ویدیو ها در لایت باکس به صورت مستقیم در سایت و فیلتر پیشرفته پست ها و دیگر امکانات که میتوانید در دمو آن مشاهده کنید.

 

البته این افزونه تنها یکی از افزونه های نمایش اینستاگرام در سایت است و افزونه های دیگری نیز وجود دارند که شاید برای قابلیت هایی داشته باشند که شما بیشتر به آن نیاز داشته باشید اما این افرونه ای که ما معرفی کرده ایم یک از بهترین ها در این زمینه است که در تجربه ای که ما داریم کار با آن یعنی رابط کاربری بسیار عالی دارد.

امیدوارم توانسته باشیم به شما کمک کنیم. اگر پیشنهادی در این زمینه دارید یا اینکه موردی از این افزونه است که ما فراموش کرده ایم بگوییم حتما در کامنت ها برای ما و دیگر کاربران ارسال کنید.

مقالات مشابه
دیدگاه

بدون دیدگاه

دیدگاه مشتریان