+

بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

در این آموزش چگونگی افزایش سرعت سایت در وردپرس را به شما یاد میدهیم. امروز قرار است شما را با افزونه wp optimize آشنا کنیم که با استفاده از آن میتوانید سایت خود را بهینه کنید و در نهایت سرعت را بالاتر ببرید.

 

افزایش سرعت سایت در وردپرس با افزونه WP Optimize

 

افزایش سرعت سایت در وردپرس

برای بهنیه کردن یک سایت سه کار را بای انجام بدهید که امروز آن ها را به شما آموزش خواهیم داد. پاکسازی پایگاه داده، فشرده سازی تصاویر و کش کردن صفحات، سه کاری هستند که باید انجام بدهید تا سرعت سایتتان افزایش پیدا کند. پس آموزش ما را دنبال کنید و ویدیو این آموزش را ببنید تا به صورت کامل و مرحله ای روش انجام این سه کار را به صورت عملی آموزش بدهیم.

 

اولین کار : پاکسازی پایگاه داده

پایگاه داده اولین مردی است که در کند شدن سرعت سایت شما تاثیر دارد. زمانی که شما افزونه ای را نصب میکنید حتی بعد از اینکه آن را پاک کردید، داده هایی در پایگاه داده سایت شما باقی می ماند . در هر سایت وردپرسی امکان دارد شما افزونه های زیادی نصب کرده و بعدا آن را پاک کرده باشید پس مطمئا داده های اضافی در پایگاه داده خود دارید باید آن ها را پاک کنید. افزونه wp optimize برای این کار بسیار مناسب است.

 

دومین کار : فشرده سازی تصاویر

شما هم امکان دارد که دوست داشته باشید از عکس های با کیفیت در سایت خود استفاده کنید. مطمئا عکس های با کیفیت حجم بالای هم دارند و حجم بالا باعث دیرتر لود شدن صفحات سایت شما میشوند. پیدا کردن عکس با کیفیت بالا ولی حجم پایین کمی سخت است ولی افزونه wp optimize این کار را برای شما انجام میدهد یعنی حجم عکس های شما بدون کاهش کیفیت کم میکند.

 

سومین کار : کش کردن صفحات

سوین کاری که برای افزایش سرعت سایت در وردپرس باید انجام بدهید کش کردن صفحات است. کش کردن صفحات باعث میشود همیشه اطلاعات یک صفحه به صورت کامل بارگذاری نشود و بعضی از آن ها در حافظه پنهان قرار میگرند تا صفحاتی که قبلا ان را باز کرده اید، سریع تر از قبل لود شوند. افزونه wp optimize صفحات شما کش میکند و سرعت لود سایت شما را بالا تر میبرد.

پیشنهاد مرتبط

شاید علاقه داشته باشید:

دیدگاه

1

دیدگاه مشتریان
  • mmoqimi13@gmail.com

    خب ماکه به ظاهر اهمیت میدیم ، و قالب میخریم از ژاکت چطوری میتونیم قالب رو بروز کنیم ؟