+

بهترین قالب وبلاگی

اخرین به روز رسانی: 19 دی 1400

زمان مطالعه : دقیقه

بهترین قالب وبلاگی ممکن است از نظر هر فردی متفاوت باشد ولی اگر از هیچ کدام از قالب های وبلاگی تاکنون استفاده نکرده اید خواندن این مقاله به شما کمک میکند تا بهترین قالب وبلاگی را از میان قالب هایی که ما بر اساس فروش و امتیاز و تجربه خودمان به شما معرفی میکنید یکی را انتخاب کنید و یک سایت فوق العاده ایجاد کنید.

این قالب ها بهترین قالب های وبلاگی وردپرس هستند و شما با هر کدام از آن ها میتوانید سایت خود را ایجاد کنید ولی نکته مهم این است که کدام یک نیاز های شما را برطرف میکند.

 

قالب newspaper بهترین قالب وبلاگی

قالب newspaper

قالب newspaper یکی از بهترین های قالب وبلاگی وردپرس است که در سایت themeforest پرفروش ترین قالب است. پس اگر واقعا میخواهید یک وبلاگ یا سایت خبری عالی ایجاد کنید پیشنهاد من به شما قالب newspaper است.

چیدمان وبلاگ و ساده و خوانا بودن آن از مهمترین ویژگی هایی است که باید یک سایت وبلاگی یا خبری داشته باشد. با تجربه ای که از قالب newspaper داریم میتوانیم بگوییم برای جذب مخاطب و ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران بهترین مورد است.

اگر میخواهید سایت خود را با وردپرس ایجاد کنید پس بهتر است از بهترین ابزار ها و امکانات استفاده کنید که خوشبختانه در این قالب ابزار های فوق العاده ای وجود دارد که به شما کمک میکند محتوا و صفحات جذابی ایجاد کنید و به راحتی نیز مدیریت کنید.

از دیگر ویژگی های این قالب ابزار های بررسی و تحلیل است که به مدیران سایت کمک میکند تا محتوایی بهینه ایجاد کنند. قابلیت های newspaper فقط به نوشته ختم نمیشود و ویژگی های دیگری نیز دارد مانند:

  • امکان ساخت هدر و پاورقی
  • دارای صفحات و بخش های از پیش ساخته شده
  • دارای فرم های زیبا و آماده
  • هماهنگی با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
  • هماهنگی با افزونه های bbpress و BuddyPress

 

میتوان گفت این تم چند منظوره است و قالب وبلاگ فروشگاهی نیز است و شما میتوانید هر سایت زیبایی که میخواهید را با آن طراحی کنید.

 

قالب Astra

قالب وبلاگی Astra

قالب Astra نیز یکی دیگر از قالب های پرطرفدار برای سایت های وبلاگی است. اگر در مخزن وردپرس قالب های محبوب وردپرس را دیده باشید حتما نسخه رایگان قالب Astra را نیز دیده اید.

این قالب با پیش از 1 میلیون کاربر، سریع ترین قالب وبلاگی در حال رشد است. این قالب یک گزینه عالی برای افراد تازه کار است زیرا بسیار منعطف است و شخصی سازی آن بسیار آسان است.

قالب آسترا بسیار سبک است و شما میتوانید تمام موارد آن یعنی گزینه های هدر گرفته، طرح های وبلاگ، تایپوگرافی متن ها و غیره را تنظیم کنید.

صفحات Astra دارای نشانه گذاری سئو هستند تا به شما کمک کنند به راحتی در گوگل رتبه بگیرید. همچنین با زیبایی و امکانات شخصی سازی که دارد مطمئن باشید کاربران را جذب میکنید و این مورد نیز به رتبه گرفتن شما کمک میکند.

 

 

قالب Soledad

قالب Soledad

قالب Soledad یک قالب وبلاگ وردپرسی است که به عنوان “مجله چند مفهومی” نام گذاری شده است. این قالب وبلاگی دارای پیش از 6000 صفحه آماده است که همه تنها با یک کلیک اعمال میشوند.

اگر میخواهید به سرعت صفحه خود را ایجاد کنید این قالب برای هر موضوعی یک صفحه دارد و شما هر کدام که با موضوع شما مرتبط است را میتوانید انتخاب کنید. همین مورد باعث انتخاب Soledad توسط کاربران زیادی شده است.

قالب Soledad دومین قالب از بهترین قالب های وردپرس themeforest از نظر فروش است و تا کنون پیش از37 هزار فروش داشته است و امتیاز 4.86/5 از میان هزار امتیاز گرفته است که نشان دهنده رضایت مشتریان آن است.

 

قالب Jannah

قالب jannah

قالب Jannah یکی دیگر از بهترین قالب وبلاگی است که شاید ما ایرانی اسم آن را شنیده باشیم زیرا زمانی در سایت های ایرانی فروش خوبی داشته است. این قالب دارای انعطاف پذیری بسیار است و همگام با طراحی های مدرن امروزی نیز است.

قالب Jannah بسیار بهینه طراحی شده است و تمام موارد سئو را در خود دارد. همچنین با افزونه های Yoast SEO و Rank Math نیز هماهنگ شده است تا به شما برای مدیریت سایت و سئو آن کمک کند.

این پوسته دارای عملکرد بالا و با سرعتی عالی است. با پیشرفت هایی که داشته است سرعت خود را به شدت بالا برده است تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت بازدید کنند و تمام عکس ها به صورت بهینه و با سرعتی مطلوب بارگذاری میشوند.

 

در حال حاضر این موارد جزو بهترین قالب های وبلاگی است. ممکن است هرکدام از این قالب ها در آینده جزو بهترین قالب وبلاگی نباشند ولی نگران نباشید ما این محتوا را به روز نگه میداریم تا زمانی که یک قالب جدید اضافه شود یا یکی از قالب ها حذف شود ما نیز به سرعت این محتوا را اصلاح میکنیم.

امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کرده باشیم تا بهترین ها را انتخاب کنید و دنیای وب را بهتر از قبل کنید.

مقالات مشابه
دیدگاه

بدون دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه مشتریان