+

4 تا از بهترین صفحه ساز های وردپرس

اخرین به روز رسانی: 01 دی 1400

زمان مطالعه : دقیقه

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که بهترین صفحه ساز های وردپرس کدام است؟ در این مقاله قرار است بهترین افزونه ها را بر اساس امتیازی که خود سایت وردپرس انتشار داده است را به شما معرفی کنیم. بهترین افزونه صفحه ساز در لیست زیر دلیل بر این نیست که برای سایت ما مناسب است. ممکن است افزونه ای که رتبه دوم دارد بهتر از افزونه رتبه اول باشد به همین دلیل برای شما این صفحه ساز ها را بررس کرده ایم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

افزونه امتیاز قیمت نسخه پیشرفته
1.        SeedProd 4.9/5 $79/ سالانه
2.       Elementor Page Builder 4.7/5 $49/ سالانه
3.      Beaver Builder 4.8/5 $89/ سالانه
4.      Divi Builder $89/ سالانه یا / $249 مادام العمر

 

افزونه SeedProd

SeedProd از نظر وردپرس بهترین افزونه صفحه ساز است. دلیل آن نیز امتیاز بالای آن است یعنی 4.9 از 5 از حدود 4500 امتیاز است. بعضی از شما ها ممکن است این صفحه ساز را با عنوان افزونه coming soon بشناسید که در مخزن هم با این اسم شروع میشود. زیرا این صفحه ساز برای صفحه های در حال تعمیر و … عالی است و با گزینه ای در نوار بالای وردپرس شما به راحتی میتوانید آن را فعال یا غیر فعال کنید تا کاربران نتوانند سایت را مشاهده کنند.

این صفحه ساز امکانات زیادی دارد و شما میتوانید صفحات خود را به صورت لایو با کشیدن و رها کردن المان ها ایجاد کنید. به گفته سازنده پلاگین، این صفحه ساز نسبت به بقیه صفحه ساز ها سرعت بهتری دارد و باعث کند شدن صفحات سایت نمیشود.

افزونه صفحه ساز SeedProd

افزونه SeedProd دارای قالب های آماده زیادی است و همه آن ها از زیبایی خوبی برخوردار هستند. این قالب ها به شما کمک میکنند به سرعت یک صفحه عالی ایجاد کنید.

التبه این افزونه نکته مهمی دارد که برای ما ایرانی ها بسیار مهم است. در نسخه رایگان، المان ها و قالب های آماده کمی در دسترس هستند و باید نسخه پیشرفته آن را خریداری کنیم و از آن جایی که به دلار است کمی گران میشود.

 

ویژگی های صفحه ساز SeedProd :

 • نسخه رایگان
 • کشیدن و رها کردن المان ها
 • نقشه برداری دامنه سفارشی (استفاده از صفحات فرود در دامنه های مختلف از یک سایت)
 • ادغام با خدمات ایمیل مارکتینگ 
 • دارای الگو ها و قالب های پیش ساخته و آماده

 

افزونه المنتور Elementor

Elementor که میشود گفت همه ی ما آن را میشناسیم دومین افزونه از لیست بهترین صفحه ساز های وردپرس است. این لیست از نظر سایت wp.org ترتیب بندی شده است. این افزونه امتیاز 4.7 از 5 و از 6000 نظر دارد. البته باید در نظر بگیریم تعداد نصب آن بیش از 5 میلیون است ولی افزونه SeedProd بیش 1 میلیون است که نسبت به المنتور خیلی پایین است ولی به دلیل امتیاز بالا در اول لیست قرار گرفته است.

این افزونه نیز به صورت لایو با کشیدن و رها کردن المان ها میتوانید به سرعت یک صفحه زیبا ایجاد کنید. افزونه المنتور در دو نسخه رایگان و پرو وجود دارد. در نسخه رایگان به برخی از المان ها دسترسی دارید ولی با فقط همین المان ها میتوانید یک صفحه عالی ایجاد کنید.

افزونه صفحه ساز المنتور Elementor

به دلیل نصب  بالا و امکانات خوب آن در نسخه رایگان، افزودنی های زیادی برای آن ایجاد شده است که المان های جذابی را به آن اضافه میکند. همچنین تیم نیر وب نیز یک افزودنی فوق العاده ایجاد کرده است که المان های آن بر اساس سلیقه و نیاز های یک کاربر ایرانی است و پیشنهاد میکنم حتما دموی آن را مشاهده کنید.

المنتور دارای یک کتابخانه جامع است ولی بیشتر آن ها نیاز به نسخه پرو افزونه است و همچنین با خرید نسخه پیشرفته علاوه بر کتابخانه به المان های زیادی دسترسی پیدا میکنید و  با استفاده از آن میتوانید تمام صفحه های قالب (مانند صفحه تکی محصول و نوشته، صفجه 404 و … ) را شخصی سازی کنید حتی هدر و فوتر

 

ویژگی های صفحه ساز Elementor :

 • نسخه رایگان
 • کشیدن و رها کردن المان ها
 • امکان ساخت هدر، فوتر، صفحات آرشیو در نسخه pro
 • دسترسی به پیش از 300 قالب ها آماده بسیار زیبا (در نسخه رایگان محدود است)
 • وجود افزودنی های رایگان و پولی فراوان با المان های جذاب
 • امکان ویرایش صفحات به صورت زنده
 • ادغام با محبوب ترین خدمات بازاریابی ایمیلی
 • جلوه های حرکتی
 • امکان ذخیره بلوک ها و صفحه برای استفاده مجدد

 

افرونه Beaver Builder

Beaver سومین صفحه ساز از  بهترین صفحه ساز های وردپرس از نظر wp.org است. درست است امتیاز بالایی دارد و از المنتور هم بیشتر است ولی تعداد نظر دهنده های آن بسیار بایین است و حتی به 500 نفر نیز نرسیده است. امتیاز این افزونه 4.8 از 5 است. تعداد نصب هم نیز حدود 3 هزار نصب است.

صفحه سازBeaver  نیز مانند دو صفحه ساز قبلی امکان ساخت صفحات به صورت زنده با کشیدن و رها کردن را دارد. در نسخه رایگان آن المان های عکس، دکمه، عنوان، نماد، ویرایشگر متن، HTML، صدا، ویدئو و نوار کناری در دسترسی هستند.

افزونه صفحه ساز Beaver

اما در نسخه پولی المان های زیادی قابل دسترس هستند و شما میتوانید صفحات دیگر و حتی هدر و فوتر را نیز طراحی کنید.

 

ویژگی های صفحه ساز Beaver :

 • نسخه رایگان
 • کشیدن و رها کردن المان ها
 • امکان ساخت هدر، فوتر، صفحات آرشیو در نسخه غیر رایگان
 • امکان ویرایش صفحات به صورت زنده

 

افزونه Divi Builder

Divi چهارمین افزونه در لیست ما است. از آنجایی که این افزونه به صورت رایگان وجود ندارد، وردپرس امتیاز برای آن ارائه نداده است. اگر با قالب Divi کار کرده باشید حتما با این صفحه ساز نیز کار کرده اید زیرا به صورت پیش فرض در آن قرار دارد.

از معایب افزونه میتوان عدم وجود نسخه رایگان را گفت ولی سازنده آن برای تست کاربرانی فکر دیگری کرده است. زمانی که به سایت اصلی آن مراجعه کنید میتوانید به صورت لایو با صفحه ساز کار کنید. البته برای این که راحت تر با المان ها کار کنیم Divi صفحه را از قبل ساخته است و ما میتوانیم آن ها را بررسی و حتی ویرایش کنیم.

کمی کار کردن با آن سخت است ولی یه مزیتی که دارد تنظیمات و دکمه های ویرایشگر به صورت شناور هستند و شما بدون مزاحت آن ها میتوانید صفحه خود را به صورت زنده مانند نتیجه پایانی مشاهده کنید و هر جایی که نیاز به تغییر دارد را سریع تغییر دهید.

افزونه صفحه ساز Divi

صفحه ساز Divi دارای قالب های آماده زیادی است که واقعا هم زیبا هستند و اگر میخواهید سریع تر صفحات خود را ایجاد کنید حتما از آن ها استفاده کنید.

 

ویژگی های صفحه ساز Divi :

 • کشیدن و رها کردن المان ها
 • امکان ساخت هدر، فوتر، صفحات آرشیو
 • پیش از 150 قالب و الگوی آماده دسته بندی شده
 • امکان ویرایش صفحات به صورت زنده
 • عدم وجود نسخه رایگان

 

کدام صفحه ساز

انتخاب بهترین صفحه ساز بر اساس تصمیم خودتان است و نمیتوان گفت افزونه ای که امتیاز بیشتری دارد برای ما هم بهترین است برای مثال ما خودمان از المنتور استفاده میکنیم و از نظر من نیز بهترین است زیرا دلایلی دارد که برای ما مهم است. افزونه المنتور یک نسخه رایگان عالی دارد که فقط با همین نسخه میتوانید یک سایت زیبا و با امکانات جالب ایجاد کنید و مهمترین نکته این است که خیلی از قالب ها از این افزونه استفاده میکنند و افزودنی های بسیار زیادی برای آن ایجاد شده است که بسیار جذاب هم هستند.

پس بهتر است بر اساس توضیحات ما و نیاز خود یک صفحه ساز انتخاب کنید. امیدوارم توانسته باشیم به شما کمک کنیم.

مقالات مشابه
دیدگاه

بدون دیدگاه

دیدگاه مشتریان