+

آموزش تنظیم smtp و اینباکس

آموزش تنظیم smtp و اینباکس (inbox) شدن ایمیل های وردپرس

 

سلام خدمت کاربران نیر وب ، در این آموزش قرار است به شما آموزش بدهیم که چگونه مشکل عدم ارسال ایمیل در وردپرس را برطرف کنید و کاری کنید که دیگر ایمیل های شما spam نشوند و تمام آن ها inbox شوند. این مشکل را به راحتی با تنظیم smtp رفع خواهید کرد که در ویدیو این آموزش ما به شما به صورت کامل و عملی آموزش تنظیم smtp را داده ایم.

برای تنظیم smtp قرار است افزونه Easy WP SMTP را به شما آموزش بدهیم.

همچنین به شما راهکاری آموزش میدهیم که بتوانید در صورت spam شدن ایمیل ها چک کنید که مشکل از چیست. برای این کار سایت email-tester را به شما معرفی میکنیم و نحوه چک کردن آن را به شما توضیح خواهیم داد. با استفاده از این سایت شما میتوانید وضعیت ایمیل های خود را بررسی کنید و از 10 نمره به شما در مورد وضعیت ایمیل نمره میدهد. در صورتی که نمره شما پایین بود دلیل پایین بودن آن را هم به شما میگوید.

 

ما در آموزش تنظیم smtp در وردپرس و اینباکس شدن ایمیل های وردپرس یک راهکار صد در صد عملی به شما یاد داده ایم که بتوانیم در چند دقیقه با مشکل ارسال نشدن ایمیل های سایت وردپرسی خود را یکبار برای همیشه حل نمایید.

توجه : ضمنن ما در این آموزش یک ترفند بسیار مناسب برای شما آماده کرده ایم که بتوانید چک کنید درصد ایناکس inbox شدن ایمیل خود را چک کنید.

با این اطلاعات که از این ترفند بدست خواهید آورد شما میتوانید دقیقا بفهمید ایمیل شما در چه پارامترهایی  برای اینباکس  ( inbox ) شدن مشکل دارد .

آموزش تنظیم smtp در 3 دقیقه

همانطور که گفتم با استفاده از افزونه easy wp smtp به شما نحوه تنظیم smtp را آموزش میدهیم. تنظیمات و گزینه های این آموزش بسیار راحت است و شما در کمتر از 5 دقیقه تمام کار های آن را انجام خواهید داد.

اینباکس شدن ایمیل های ارسالی از وردپرس

اگر تمام توضیحاتی که در مورد smtp داده ایم را انجام بدهید و گزینه های افزونه را به درستی پر کرده باشید هیچ مشکلی در اینباکس شدن ایمیل ها نخواهید داشت ولی ما برای اطمینان به شما آموزش میدهیم که در صورت برخورد به مشکل و spam شدن ایمیل ها چگونه آن را رفع کنید.

پیشنهاد مرتبط

شاید علاقه داشته باشید: