+

درج سوالات متداول به نتایج گوگل

شاید شما هم هنگام جست و جو به نتیجه ای برخورده باشید که در زیر آن چند سوال همراه با پاسخ آن نوشته شده است. این سوالات که به همه آن ها پاسخ داده شده است، سوالت متداول است که پرسش های کاربران در مورد سایت پاسخ میدهد. در این اموزش به شما نحوه درج سوالات متداول به نتایج گوگل را یاد میدهیم تا بتوانید در نتایج گوگل سایت خود را به خوبی معرفی کنید.

 

درج سوالات متداول به نتایج گوگل

 

سوالات متداول یا FAQ که مخفف Frequently Asked Questions برای پاسخ گویی سریع تر به کاربران است. بعضی از سوالات پر تکرار هستند و بیشتر کاربران آن را می پرسند. بیشتر سایت ها برای اینکه سریع تر و راحت بتوانند به کاربران پاسخ بدهند سوالات متداول را در سایت خود قرار میدهند تا کاربر به جای رفتن به پشتیبانی و منتظر ماندن برای پاسخ، سوال خود را از میان سوالات متداول پیدا کند و پاسخ خود را دریافت کند.

 

چرا درج سوالات متداول به نتایج گوگل مهم است؟

خیلی از کاربران سوالات خود را در گوگل سرچ میکنند، اگر سوال آن ها با سوالاتی که شما در نتایج گوگل وارد کرده اید همخوانی داشته باشد مطمئنا ابتدا سایت شما به آن کاربر پیشنهاد میشود. با این روش بازدید سایت خود را بالا میبرید. همچنین زمانی که کاربر به سایت شما بر میخورد، با دیدن این سوالات در مورد کار و فعالیت سایت بیشتر آشنا می شود و ممکن است نیاز کاربر را در بین سوالات داشته باشید و او را به خود جذب کنید.

 

آموزش درج سوالات متداول به نتایج گوگل

در ویدیو این آموزش به شما یاد میدهیم که سوالات متداول مربوط به سایت خود را کجا و چگونه وارد کنید تا در نتایج گوگل نمایش داده شود. امیدوارد این آموزش به شما در بالا بردن بازدید سایت و حتی فروش بیشتر کمک کند.

 

پیشنهاد مرتبط

شاید علاقه داشته باشید:

دیدگاه

1

دیدگاه مشتریان