آموزش قالب گودنیوز

 • توضیحات دوره
 • برنامه آموزش
 • دیدگاه ها 0

آموزش قالب گودنیوز  و آموزش رایگان قالب گودنیوز ، آموزش قالب goodnews

سلام خدمت کاربران نیر وب

امروز قرار است آموزش یک قالب خبری وردپرس را به شما معرفی کنیم. این دوره شامل 4 ساعت فیلم است که این 4 ساعت به 6 جلسه تقسیم شده است و تمام ویدیو های جلسات با کیفیت HD هستند. این دوره توسط مدرس جبین پور ضبط شده است . این دوره بنا به درخواست کاربران برای آموزش های وردپرس تهیه شده است تا کاربران بتوانند با دیدن این ویدیو ها با قالب گود نیوز یک سایت بسیار زیبا و جامع طراحی کنند.

 

قالب گودنیوز

قالب گودنیوز یک قالب مجله ای و خبری است که طرفداران زیادی دارد. این قالب ویژگی ها خوبی دارد که برای یک سایت خبری فوق العاده است و سایت شما کامل میکند. کار با این قالب بسیار آسان است ولی برای افرادی که تا به حال با این قالب کار نکرده اند کمی دشوار است که ما در این آموزش آن را آسان کرده ایم.

اگر هنوز کار با وردپرس را آغاز نکرده اید به شما پیشنهاد میکنم که قبل از این دوره حتما دوره آموزش ایجاد سایت با وردپرس به صورت رایگان را مشاهده کنید

 

مواردی که در آموزش قالب گودنیوز آموزش میدهیم :

 

آموزش کامل پنل تنظیمات قالب

آموزش کامل کار با شورتکد ها

آموزش کامل طراحی سایت با شورتکد ها

آموزش کامل طراحی سایت با صفحه ساز گرافیکی

آموزش کامل بخش نوشته ها و امکانات موجود در آن

آموزش کامل شخصی سازی دسته ها

آموزش کامل کار با منو ها و ساخت مگامنو

آموزش کامل بخش ابزارک ها و ستون های کناری

آموزش کامل سیستم تبلیغات

آموزش کامل امتیاز دهی نوشته

و …

 

آموزش قالب گودنیوز صفر تا صد

 

قسمت های فیلم آموزش قالب گودنیوز:

 

قسمت اول – بخش اول پنل تنظیمات

در قسمت اول آموزش قالب گودنیوز ما به سراغ پنل تظیمات قالب رفته ایم . در ویدیو قسمت اول ما به صورت کامل و یکی یکی گزینه های بخش تنظیمات را توضیح داده ایم و کاربرد آن و اینکه با تغییر آن چه تا ثیری بر سایت دارد را نمایش داده ایم. برای اینکه کاربران به خوبی گزینه ها را فرا بگیرند ما تمام آن ها را به صورت عملی آموزش داده ایم.

 

قسمت دوم – بخش دوم پنل تنظیمات

از آن جایی که قالب گودنیوز دارای پنل تنظیمات قدرتمندی است و ما بتوانیم آن را به صورت کامل توضیح بدهیم، در جلسه دوم از آموزش قالب گودنیوز هم به ادامه آموزش پنل تنظیمات پرداختیم. این طولانی شدن این قسمت از قالب فقط برای یادگیری بهتر شما کاربران عزیز است.

 

قسمت سوم – استفاده از شورتکد ها

قالب گودنیوز المان هایی را طراحی کرده است که در هر جایی از سایت قابل استفاده است. این المان ها دارای یک شورتکد مخصوص هستند که شما مینوانید هر کجا از صفحه که میخواهید این شورتکد ها را قرار دهید و با نوشتن شورتکد ها در سمت ظاهر سایت المان ها نمایش داده میشوند . قالب گودنیوز برای زیبا سازی سایت و نوشته این المان ها را طراحی کرده است.

 

قسمت چهارم – ساخت صفحات با صفحه ساز ویژوال کامپوزر

قالب گودنیوز از صفحه ساز ویژوال کامپوزر استفاده کرده است. با این کار شما علاوه بر المان هایی که قالب در این صفحه ساز قرار داده است میتوانید از المان های پیش فرض و کاربردی خود صفحه ساز نیز استفاده کنید. کار با این صفحه ساز بسیار آسان است و شما به راحتی میتوانید صفحات سایت خود را ایجاد کنید. ما در این قسمت از آموزش قالب گودنیوز از صفر تا صد ساخت صفحه با استفاده از صفحه ساز ویژوال کامپوزر و المان های قالب را به شما آموزش داده ایم.

 

قسمت پنجم – سایر بخش های قالب ( فهرست، ساید بار و … )

مطال قالب گودنیوز دارای نقد و بررسی هستند که در این قسمت از آموزش ما این بخش را نیز توضیح داده ایم. علاوه بر آن تنظیمات دسته ها و همچنین آموزش ایجاد فهرست دلخواه و بخش ابزارک ها و ایجاد یک ساید بار دلخواه را به شما آموزش میدهیم.

 

قسمت ششم – آموزش ایجاد تبلیغ

در یک سایت خبری تبلیغات در آن مهم است زیرا بیشترین در آمد سایت هایی که فروش محصول یا خدماتی ندارد تبلیغ کردن است. در این جلسه از آموزش ما به شما آموزش میدهیم که چگونه یک تبلیغ در سایت با استفاده از قالب گودنیوز ایجاد کنید.

 

امیدوارم این آموزش به شما در ایجاد یک وبسایت خبری یا مجله ای کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • a
  a

  با سلام ای کاش این آموزش لینک دانلود داشت

  پاسخ
برچسب
 • رایگان
عضویت و دریافت آپدیت ها
  مدرس: مصطفی دهقان
 • مدت زمان آموزش 3 ساعت و 50 دقیقه
 • 30 دانشجو
 • 5495 بازدید
 • رایگان
عضویت و دریافت آپدیت ها
 • مدرس: مصطفی دهقان
 • 30 دانشجو

دوره های مرتبط با این آموزش