تغییر عنوان ایمیل وردپرس

تغییر عنوان ایمیل وردپرس
  • علی احمدی
  • تاریخ بروزرسانی
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 394

وردپرس به صور پیش فرض ایمیل های خود را با عنوان و مشخصات خود ارسال میکند که برای یک کسب و کار این مورد چندان حرفه ای نیست که برای کاربران و حتی خودتان یک ایمیل با عنوان WordPress دریافت کنید. ما در این مقاله روش تغییر عنوان ایمیل وردپرس را به شما آموزش میدهیم.

 

این کار بسیار آسان است و از روش های گوناگونی امکان پذیر است. یکی از این روش ها از طریف نصب افزونه است ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم به خاطر یک عنوان ساده افزونه ای نصب نکنید و سایت خود را شلوغ و سنگین نکنید. به جای این روش تنها کافی است دو خط کد را داخل فایل function قالب خود قرار بدهید.

 

تغییر عنوان ایمیل وردپرس

برای این کار وارد هاست خود بشوید و فایل function  قالب فعال خود را پیدا کنید. بعد از آن گزینه ویرایش را بزنید و چند خط کدی که در پایین قرار داده ایم را به فایل خود اضافه کنید و به جای دو مقدار [email protected] و your name آدرس ایمیل و عنوان ایمیل را وارد کنید و در آخر دکمه ذخیره را بزنید. تمام

 

 

[php]
// Change Sender Mail
add_filter( ‘wp_mail_from’, function( $original_email_address ) { return ‘[email protected]’; } );
// Change Sender Name
add_filter( ‘wp_mail_from_name’, function ( $original_email_from ) { return ‘your name’; } );
[/php]

 

به همین راحتی و بدون نصب یک افزونه جداگانه مشخصات ایمیل های ارسالی وردپرس را تغییر دادیم. اما ما برای راحتی شما و جلوگیری از اشتباه ویدیوی کوتاهی را تهیه کرده ایم که به صورتی عملی به شما آموزش میدهد.

 

 

برچسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.