زمان بندی پست ها در وردپرس

آموزش زمان بندی پست ها در وردپرس
  • علی احمدی
  • تاریخ انتشار 2021 / 06 / 03
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 23

زمان بندی پست ها در وردپرس برای اینکه یک کسب و کار موفق داشته باشیم بهترین کار داشتن نظم در کار است. برای مثال انتشار مطالب به صورت منظم یکی از کار هایی است که نشان میدهد شما به صورت جدی و دقیق کسب و کارتان را مدیریت میکنید. این کار نتایج خوبی دارد مانند توجه بیشتر گوگل به شما !

زمان بندی پست ها در وردپرس یک راز موفقیت در مدیریت کسب و کار است که در این مقاله به شما روش زمانبندی برای انتشار را آموزش میدهیم.

 

چرا زمان بندی پست ها در وردپرس مهم است؟

خودتان را به جای کاربران بگذارید! از نظر شما بهترین سایت، سایتی است که در زمان دقیق هر روز یا یک روز در میان یک پست منتشر میکند. زمانی که این مدل از سایت ها مواجه میشوید فکر میکنید که یک گروه قوی در پشت این سایت وجود دارد ولی در اصل با یک برنامه ریزی ساده یک کسب و کار حرفه ای ایجاد کرده اید.

وردپرس امکانات زیادی دارد که یک از آن ها همین زمانبندی است که به شما کمک میکند برنامه ریزی خوبی برای خود ایجاد کنید.

فواید زمان بندی انتشار پست ها

افزایش رتبه گوگل

این کار فواید زیادی دارد که همانطور که ابتدای مقاله به آن اشاره کردم برای گوگل هم تاثیری مثبتی دارد. زمانی که شما به صورت منظم و در زمان خواصی پست های خود را منتشر میکنید مورد توجه گوگل قرار میگیرید و در افزایش رتبه شما در گوگل تاثیری زیادی میگذارد.

 

انتشار در بهترین زمان

یکی دیگر از فواید زمانبدی پست ها در وردپرس، انتشار آن ها در بهترین زمان روز است. منظور از بهترین زمان روز همان ساعت اوج ترافیک است که کاربران زیادی در حال بازدید از سایت شما هستند. این کار باعث میشود در هم بازید کاربران از پست شما بیشتر بشود و هم در ذهن کاربران مدیریت خوب خود را ایجاد میکنید.

 

راحتی و آرامش بیشتر

شما زمانی زمان انتشار پست های خود را مشخص کرده اید دیگر نگران فراموش کردن انتشار مطالب نخواهید شد همچنین برای همه ممکن است در لحظه مشکلی پیش بینی نشده پیش بیاید که ما را از انجام یک کاری که برایش برنامه ریزی کرده بودیم باز دارد. اما شما با این امکان زمان بندی پست ها در وردپرس متوانید در زمان خالی خود چندین مقاله را از قبل آماده کنید و انتشار آن ها را زمانبندی کنید تا در زمانی که وقت خالی ندارید و شلوغ هستید به صورت خودکار مطلب شما منتشر شود.

 

روش زمان بندی انتشار پست ها در وردپرس

اکنون که با فواید آن آشنا شده این وقت آن رسیده است که یاد بگیرید چگونه این کار را انجام بدهید.

تنها کاری که باید انجام بدهید تغییر یک گزینه است که شاید بار ها آن را دیده اید ولی متوجه ویژگی که آن دارد نشده باشید. در سمت چپ صفحه ویرایش وردپرس مشاهده کرده اید که چند گزینه در بالای دکمه انتشار وجود دارد که وضعیت، قابلیت مشاهده، رونوشت ها و از همه مهمتر انتشار وجود دارد. بله درست حدس زدید با همان گزینه انتشار میتوانید زمان اتشار پست خود را مشخص کنید.

 

زمان بندی پست ها در وردپرس

 

 

برای زمانبندی باید رو دکمه ویرایش بزنید و زمانی که میخواهید پست و نوشته شما منتشر شود را مشخص کنید تا به صورت خودکار انتشار پیدا کند و سپس دکمه قبول را بزنید.

به همین راحتی انتشار پست خود را زمانبندی کردید.

 

روش دیگر زمان بندی پست ها در وردپرس

یک روش دیگر هم وجود دارد که شما میتوانید با استفاده از یک افزونه آن ها زمانبندی کنید. ما دو افزونه را به شما معرفی میکنیم که کار با آن ها بسیار راحت هم است.

افزونه WP Scheduled Posts

این افزونه که از اسم آن هم مشخص است برای این کار طراحی شده است و بهترین مورد برای زمانبندی پست ها در وردپرس است.

افزونه WP Scheduled Posts

 

 

با این افزونه میتوانید در یک تقویم زمان انتشار را مشخص کنید و همچین از دیگر قابلیت های این افزونه مدریت نحوه انتشار پست ها در شبکه های اجتماعی است.

 

مشاهده و دانلود افزونهWP Scheduled Posts

 

افزونه Schedule posts calendar

این افزونه هم بسیار ساده ولی کاربردی است . این افزونه یک تقویم را برای وارد کردن تاریخ به شما نمایش میدهد تا از وارد کردن اطلاعات اشتباه جلوگیری شود.

مشاهده و دانلود افزونهSchedule posts calendar

 

ما دو روش زمان بندی پست ها در وردپرس را به شما معرفی کردیم که هر دو آن ها بسیار آسان است پس امیدوارم در این کار موفق باشید و یک مدیریت سایت فوق العاده داشته باشید.

برچسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *