توضیحات کلی و ایمپورت دمو

  • توضیحات درس
  • دیدگاه ها 0

با سلام خدمت کاربران عزیز نیر وب

در این جلسه از آموزش قالب انفولد قرار است شما را با نحوه درون ریزی دمو و توضیحاتی کلی قالب انفولد آشنا کنیم. در بیشتر قالب های معروفق دنیا درون ریزی دمو وجود دارد اما روش های بعضی از قالب ها متفاوت است.

خوشبختانه قالب چند منظوره انفلود از بهترین و راحت ترین روش ممکن استفاده کرده است، به این صورت که تنها با زدن یک دکمه تمام جزئیات سایت دمو در سایت شما درون ریزی مییشود.

 

آموزش قالب انفولد و درون ریزی دمو

 

کاربرد دمو ها

دمو ها یک سایت از پیش طراحی شده اند که هر دمو مربوط به یک شغل است برای مثال دموی رستوران برای آن دسته از افراد که میخواهند رستوران خود را آنلاین کنند طراحی شده است.

معمولا کسانی از دمو ها استفاده میکنند که میخواهند در زمان صرفه جویی کنند و یا به سرعت یک سایت کامل طراحی کنند. همچنین دمو ها بهترین وسیله برای یادگیری کار با صفحه ساز ها هستند. زمانی که شما یک دمو را درون ریزی میکنید صفحه های آن نیز در سایت شما ایجاد یشود و شما میتوانید با رفتن به ویرایش برگه کار با صفحه ساز و اینکه چگونه یک المانی را در سایت ایجاد کرده اند آشنا شوید.

اما چه نیازی به یادگیری کار با قالب است وقتی دمو ها یک سایت کامل به ما تحویل میدهند؟ معمولا بیشتر دمو های قالب های خارجی به زبانی به غیر از فارسی طراحی شده اند پس شما نیاز دارید با صفحه ساز آشنا باشید تا بتوانید متن های آن را تغییر بدهید و حتی اگر فارسی هم باشند شما باید متنی مربوط به فعالیت خودتان را در آن بنویسید. همچنین یک طراح حرفه ای معمولا دوست دارد سایت او از نظر ظاهری با دیگر سایت ها متفاوت باشد و همچنین بتواند تمام مواردی که به آن نیاز دارد را در صفجه های سایت پیاده کند پس طراحی کردن صفحات از پایه بسیار راحت تر است.

این جلسه از آموزش قالب انفولد

در این ویدیو درس شما یاد میگیرید که چگونه یک دمو را درون ریزی کنید و برخی از المان های آن را با توجه به نیاز خود تغییر بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب
  • رایگان
عضویت و دریافت آپدیت ها
    مدرس: مصطفی دهقان
  • مدت زمان آموزش 10 ساعت و 6 دقیقه
  • 61 دانشجو
  • 7280 بازدید
عضویت و دریافت آپدیت ها

دوره های مرتبط با این آموزش