+

المان های محتوا صفحه ساز انفولد – بخش 2

Updated:

درباره مدرس

توضیحات

فالب انفولد در صفحه ساز خودش به فکر تمام نیاز های کاربران بوده است برای همین تعداد المان های محتوا صفحه ساز انفولد کمی زیاد است اما نگران نباشید ما تمام آن ها را به گونه ای به شما آموزش میدهیم که بعد از مشاهده ویدیو بتوانید به سرعت یک صفحه زیبا با این صفحه ساز ایجاد کنید. ما در آموزش قالب انفولد به صورت رایگان، این المان ها را در چند درس آموزش داده ایم برای مثال المان های محتوا که در این درس به آن میپردازیم را در دوجلسه ضبط کرده ایم تا شما با مشاهده ویدیو ها خسته نشوید.

 

المان های محتوا صفحه ساز انفولد

 

المان های محتوا صفحه ساز انفولد

همانطور که از اسمش مشخص است این المان های برای نمایش یک محتوا هستند . در صفحه ساز انفولد نمایش محتوا های تصویری مانند عکس و فیلم در داخل بخش جداگانه ای به نام المان های چند رسانه ای هستند که در درس های بعدی آن ها را نیز آموزش خواهیم داد.

داخل المان های محتوا، المان هایی مانند جدول، ویرایشگر متن، جعبه اطلاعات و کلی المان کاربردی دیگر وجود دارد. شما میتوانید تمام این المان ها را با کشیدن و رها کردن داخل بخش مورد نظر خود بگذارید . هر المان تنظیماتی دارد که برای شخصی سازی بهتر آن ها است تا کاربران آن را به شکل مورد علاقه تبدیل کنند.

امیدوارم این آموزش به شما در ایجاد صفحات و سایت های زیبا کمک کند.

دیدگاه

بدون دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه مشتریان