امنیت وردپرس

امنیت وردپرس مسئله مهمی است که به نظر خیلی از افراد سخت و پیچیده است که کاملا در اشتباه هستند. با رعایت برخی از موارد بسیار ساده میتوان امنیت وردپرس را به آسانی بالا برد.

درست است وردپرس توسط توسعه دهندگان زیادی بررسی میشود و آپدیت هایی که ارائه میدهد باگ های وردپرس را رفع میکند ولی بعضی از موارد هست که خود وردپرس نمیتواند امنیت آن را تظمین کند و باید کار هایی از سمت ما صورت بگیرد را از حملات هکر ها جلوگیری شود.

راه های افزایش امنیت

کار هایی که از سمت ما باید صورت بگیرد بسیار آسان است و بعض از آن ها نیاز به دانش برنامه نویسی دارد ولی برخی هم با دانش پایه از طراحی سایت میتوان انجام داد که ما هر دو مورد را به شما آموزش خواهیم داد.

هکر ها از راه های بسیار ساده میتوانند سایت شما را مورد حمله قرار بدهند پس نیاز است نکاتی را بدانید که بتوانید از این حملات جلوگیری کنید.

اگر مورد حمله قرار گرفت چه کنیم؟

اگر امنیت وردپرس شما پایین باشد و مورد حمله قرار بگیرد میتوانید چند کار را همان موقع انجام بدهید تا از افزایش خسارات جلوگیری کنید. ولی اگر حمله به صورت قوی و کامل صورت بگیرد دیگر کاری نمیتوانید انجام بدهید و ممکن است سایت خود را از دست بدهید و برای بازگردانی آن باید هزینه زیادی را پرداخت کرد.

به همین دلیل تاکید زیادی بر افزایش امنیت وردپرس داریم. بر اساس مواردی که دیگر توسعه دهندگان گفته اند آموزش هایی را تهیه کرده ایم تا به شما برای بالا بردن امنیت سایت کمک کنیم و تمام راه های موجود برای حمله هکر ها را ببنیدید.