افزونه وردپرس

افزونه وردپرس یا پلاگین وردپرس به شما این امکان را می دهد که بتوانید به یک سایت وردپرسی انواع امکانات مختلف را اضافه کنید. مثلا اگر میخواهید یک فرم زیبا در سایت خود داشته باشید کافیست یک افزونه وردپرس فرم ساز بر روی سایت خود نصب کرده و با آن به راحتی فرم خود را طراحی کنید.
اگر وردپرس را نصب کرده باشید مشاهده کرده اید که به صورت خام امکانات زیادی ندارد و بیشتر میتوانید یک وبلاگ ساده بدون امکانات خاصی ایجاد کنید. پس قطعا برای طراحی سایت مورد نظرمان نیاز به مواردی دارید که در وردپرس وجود ندارد و با استفاده از افزونه میتوانید این موارد را به سایت اضافه کنید.

بی نهایت افزونه

در وردپرس به دلیل زیاد بودن توسعه دهندگان، افزونه های زیادی تولید شده است که هر نیازی را برطرف میکند. به قول وردپرس کار ها « برای هر نیاز من یک افزونه قبلا طراحی شده است، کافیست جستجو کنم ». این افزونه ها به صورت رایگان یا پولی وجود دارند.
افزونه وردپرس رایگان که در مخزن وردپرس فراوان است و به راحتی در خود سایت قابل نصب است. همچنین در سایت اصلی وردپرس نیز میتوانید افزونه را رایگان دانلود کنید.

بهترین افزونه وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس را به شما معرفی میکنیم. بهترین ها از نظر تجربه کاربران آن ها و مخصوصا سلیقه و نیاز یک ایرانی است. از آنجایی که ما چندین سال است در حوزه وردپرس کار میکنیم به این نتیجه رسیده ایم که برای بعضی از نیاز های کاربران افزونه ای وجود ندارد پس خودمان دست به کار شدیم و افزونه هایی را طراحی و منتشر کرده ایم توانستند نیاز ما ایرانی ها را برطرف کنند و خوشبختانه جزو پرفروش های کشور نیز شدند.

افزونه های نیر وب

 

چه افزونه ای نیاز داریم

هر سایتی بر اساس نیاز های خود به افزونه مخصوصی نیاز دارد ولی از آنجا که بیشتر آن ها انگلیسی و ناشناخته هستند پیدا کردن افزونه مورد نظر کمی سخت است. ما قرار است شما را در این مورد راهنمایی کنیم.
افزونه هایی را معرفی کنیم که کاملا استاندارد و محبوب هستند و مهم تر از همه نحوه استفاده از آن ها را به شما آموزش خواهیم داد. همچنین بر اساس هر نیازی در وردپرس افزونه هایی را معرفی میکنیم تا بتوانید قابلیت مورد نظر خود را با کمک آن ها به سایت خود اضافه کنید.