خطاهای وردپرس

خطاهای وردپرس بدترین اتفاقی هستند که در هنگام انجام یک پروژه به آن ها برمیخوریم. همه ما اتفاق افتاده است که هنگام انجام کاری بر روی سایت یا نصب قالب یا افزونه ای به یک خطای وردپرس بر خورده ایم که روش رفع آن را نمیدانیم.

گوگل بهترین روش برای پیدا کردن راهکار ها است ولی معمولا نتیجه های گوگل، نظرات یک مقاله را نمایش میدهد که یک کاربر این خطا را نوشته است و ممکن است فردی هم پاسخ او را نداده باشد. به همین دلیل ما به فکر آن افتاده ایم که یک مجموعه کامل از خطاهای وردپرسی و نحوه رفع آن ها را ایجاد کنیم.

چند نوع خطا داریم

خطاها انواع مختلفی دارند از Fatal error گرفته که بسیار بد است تا یک Notic که یک هشدار ساده است. بر اساس الویت ما ابتدا مهمترین خطاهایی که میتواند یک سایت را از پا در بیاورد را توضیح خواهیم داد و در کنار آن ها پیغام های ساده وردپرس را نیز توضیح خواهیم داد تا سایت خود از هر گونه مشکل و خطا رفع کنید.

نیاز پایه برای حل مشکلات

در بیشتر مواقع برای رفع خطاهای وردپرس نیاز به دانش برنامه نویسی است ولی همان برنامه نویس نیز ممکن است فقط با یک تغییر کوچک در کد یا افزودن و پاک کردن یک خط از یک فایل مشکل را رفع کند پس تا آنجایی که امکان داشته باشد تمام تغییرات و کد هایی که نیاز است را معرفی میکنیم و آموزش میدهیم تا بدون دانش کدنویسی نیز مشکل را رفع کنید.

این مقاله ها و آموزش ها بر اساس تجربه های تیم ما در طی سال ها به دست آمده است و تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا سایت هایی بدون مشکل و خطا ایجاد کنید.